Terenowa Gra Historyczna

Po raz pierwszy w historii Parku Centralnego zapraszamy młodzież i rodziny na fascynującą Terenową Grę Historyczną związaną z odsłonięciem pomnika Króla Władysława Jagiełły.
Gra odbędzie się  w niedzielę 30 października, 2016. W godzinach: 8:00 – 10:00 przed południem.
Rozpczynamy w siedzibie Fundacji Kościuszkowskiej Kosciuszko Foundation 15 E 65 St. New York, NY 10065 / (212) 734-2130.

Zakończenie pod pomnikiem króla Władysława Jagiełły o godzinei 11:30 w Parku Centralnym, w pobliżu Metropolitan Museum. Trasa prowadzi przez kilka punktów rozmieszczonych na terenie Parku Centralnego. Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie zadań ( w poszczególnych punktach gry) lub odpowiedzenie na pytania związane z epoką panowania króla Jagiełły. Uczestnicy gry, według otrzymanych wskazówek, będą odszukiwać kolejne punkty na trasie. Gorąco polecamy przypomnienie sobie czasów średniowiecza i historii Polski, jak też zwyczajów i wyrażeń występujących w tym okresie, co będzie bardzo pomocne w dobrej zabawie na trasie Terenowej Gry Historycznej.

 

Zapisy: należy wysłać załączoną kartę zgłoszenia wraz z opłatą $5 od uczestnika, na adres: Nowodworski Foundation, 18 Central Way, Purdys, NY 10578.
Ilość miejsc jest ograniczona, zapisy są przyjmowane w kolejności zgłoszeń.

Aplikacja: Click link below to upload pdf:

Trenowa Gra Historyczna2016_aplikacja

SITE Programs